Дијалектика

www.dijalektika-dd.tk
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share
 

 Ново!!!!!!

Go down 
АвторПорака
Xkyer
Админ
Админ
Xkyer

Male
Број на мислења : 404
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Ново!!!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Ново!!!!!!   Ново!!!!!! Icon_minitimeСре Апр 16, 2008 3:15 pm

Секој член нека предложи тука ТЕМА која сака да се отвори
Вратете се на почетокот Go down
http://dijalektika.macedonianforum.net
filip15mk
Модератор
Модератор
filip15mk

Male
Број на мислења : 5
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Ново!!!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ново!!!!!!   Ново!!!!!! Icon_minitimeСре Апр 16, 2008 10:43 pm

па ја би предлозил тема за порничи мислам дека ке биде топ Laughing Laughing Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Neno
Модератор
Модератор
Neno

Male
Број на мислења : 179
Age : 27
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Ново!!!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ново!!!!!!   Ново!!!!!! Icon_minitimeСре Апр 23, 2008 7:49 pm

ПА би требало да се отвори форум за software или hardware. Тоа е мое мислење
Вратете се на почетокот Go down
MaheR

MaheR

Male
Број на мислења : 164
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

Ново!!!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ново!!!!!!   Ново!!!!!! Icon_minitimeЧет Апр 24, 2008 4:11 pm

Мислам дека е супер темата за software.
Вратете се на почетокот Go down
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

Ново!!!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ново!!!!!!   Ново!!!!!! Icon_minitimeНед Мај 04, 2008 11:37 pm

Мултимедиа а во неа software, hardware и многу други мултимедијални ствари Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

Ново!!!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ново!!!!!!   Ново!!!!!! Icon_minitimeНед Мај 04, 2008 11:38 pm

А може и посебна тема: МАШИНИ:каде што ке има теми за коли, мотори и такви срања Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Ново!!!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ново!!!!!!   Ново!!!!!! Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Ново!!!!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Дијалектика :: Дијалектика :: Дијалектика-форум-
Отиди до: