Дијалектика

www.dijalektika-dd.tk
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share
 

 Колку време дневно слушате музика?

Go down 
АвторПорака
Xkyer
Админ
Админ
Xkyer

Male
Број на мислења : 404
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Колку време дневно слушате музика? Empty
ПишувањеПредмет: Колку време дневно слушате музика?   Колку време дневно слушате музика? Icon_minitimeНед Апр 20, 2008 4:52 am

Колку време дневно слушате музика?
Вратете се на почетокот Go down
http://dijalektika.macedonianforum.net
MaheR

MaheR

Male
Број на мислења : 164
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

Колку време дневно слушате музика? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку време дневно слушате музика?   Колку време дневно слушате музика? Icon_minitimeНед Апр 20, 2008 3:10 pm

кога сум на компјутер нон-стоп слушам Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Neno
Модератор
Модератор
Neno

Male
Број на мислења : 179
Age : 27
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Колку време дневно слушате музика? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку време дневно слушате музика?   Колку време дневно слушате музика? Icon_minitimeНед Апр 20, 2008 8:27 pm

Околу 5-6 саати
Вратете се на почетокот Go down
The JordaN

The JordaN

Број на мислења : 5
Registration date : 2008-04-25

Колку време дневно слушате музика? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку време дневно слушате музика?   Колку време дневно слушате музика? Icon_minitimeПет Апр 25, 2008 8:50 pm

Епа додека сум на PC, истовремено слушам и музика, само ја гасам кога имам нешто по сериозна работа на PC Smile
Вратете се на почетокот Go down
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

Колку време дневно слушате музика? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку време дневно слушате музика?   Колку време дневно слушате музика? Icon_minitimeПон Мај 05, 2008 1:13 am

Ја коа сум на РС цело време слушам Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Колку време дневно слушате музика? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку време дневно слушате музика?   Колку време дневно слушате музика? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Колку време дневно слушате музика?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Дијалектика :: Дијалектика :: Музика-
Отиди до: