Дијалектика

www.dijalektika-dd.tk
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share
 

 Воопшто не слушам......?

Go down 
АвторПорака
Xkyer
Админ
Админ
Xkyer

Male
Број на мислења : 404
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Воопшто не слушам......? Empty
ПишувањеПредмет: Воопшто не слушам......?   Воопшто не слушам......? Icon_minitimeНед Апр 20, 2008 4:56 am

воопшто не слусам МЕТАЛ
Вратете се на почетокот Go down
http://dijalektika.macedonianforum.net
MaheR

MaheR

Male
Број на мислења : 164
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

Воопшто не слушам......? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Воопшто не слушам......?   Воопшто не слушам......? Icon_minitimeНед Апр 20, 2008 3:08 pm

воопшто не слушам: блус, џез, метал, рок и некои други такви глупи... Smile
Вратете се на почетокот Go down
Neno
Модератор
Модератор
Neno

Male
Број на мислења : 179
Age : 27
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Воопшто не слушам......? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Воопшто не слушам......?   Воопшто не слушам......? Icon_minitimeНед Апр 20, 2008 8:28 pm

И ја исти како МAHER!!! Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Zuti

Zuti

Male
Број на мислења : 35
Age : 24
Местолокација : skopje
Registration date : 2008-04-23

Воопшто не слушам......? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Воопшто не слушам......?   Воопшто не слушам......? Icon_minitimeСре Апр 23, 2008 3:05 pm

Народно
Вратете се на почетокот Go down
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

Воопшто не слушам......? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Воопшто не слушам......?   Воопшто не слушам......? Icon_minitimeНед Мај 04, 2008 10:13 pm

Исто како МAHER Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Воопшто не слушам......? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Воопшто не слушам......?   Воопшто не слушам......? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Воопшто не слушам......?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Дијалектика :: Дијалектика :: Музика-
Отиди до: