Дијалектика

www.dijalektika-dd.tk
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share
 

 На кои сервери играте онлине CS 1.6

Go down 
АвторПорака
Xkyer
Админ
Админ
Xkyer

Male
Број на мислења : 404
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

На кои сервери играте онлине CS 1.6 Empty
ПишувањеПредмет: На кои сервери играте онлине CS 1.6   На кои сервери играте онлине CS 1.6 Icon_minitimeНед Апр 20, 2008 1:25 pm

На кои сервери играте онлине CS 1.6
Вратете се на почетокот Go down
http://dijalektika.macedonianforum.net
MaheR

MaheR

Male
Број на мислења : 164
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

На кои сервери играте онлине CS 1.6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: На кои сервери играте онлине CS 1.6   На кои сервери играте онлине CS 1.6 Icon_minitimeНед Апр 20, 2008 3:37 pm

M'cs Digital Server - 85.187.196.110:27015
Вратете се на почетокот Go down
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

На кои сервери играте онлине CS 1.6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: На кои сервери играте онлине CS 1.6   На кои сервери играте онлине CS 1.6 Icon_minitimeСаб Мај 03, 2008 4:13 pm

Јас си правам сервер и си играм тоест ладич Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

На кои сервери играте онлине CS 1.6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: На кои сервери играте онлине CS 1.6   На кои сервери играте онлине CS 1.6 Icon_minitimeСаб Мај 03, 2008 4:15 pm

Ама IP адресата се менува бидејки имам max adsl, така да нема потреба да ви го кажувам серверот Razz
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
На кои сервери играте онлине CS 1.6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: На кои сервери играте онлине CS 1.6   На кои сервери играте онлине CS 1.6 Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
На кои сервери играте онлине CS 1.6
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Дијалектика :: Дијалектика :: Игри :: Counter Strike-
Отиди до: