Дијалектика

www.dijalektika-dd.tk
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share
 

 Call of Duty 4: Modern Warfare>Online

Go down 
АвторПорака
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

Call of Duty 4: Modern Warfare>Online Empty
ПишувањеПредмет: Call of Duty 4: Modern Warfare>Online   Call of Duty 4: Modern Warfare>Online Icon_minitimeНед Апр 20, 2008 2:35 pm

Оваа игра ми е најомилена и моментално ја играм на нет, кој сака да ја игра на нет а незнае како нека каже одма ке му објаснам се шо треба Very Happy


Последната промена е направена од MaD VuK на Саб Мај 10, 2008 6:03 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
MaheR

MaheR

Male
Број на мислења : 164
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

Call of Duty 4: Modern Warfare>Online Empty
ПишувањеПредмет: Re: Call of Duty 4: Modern Warfare>Online   Call of Duty 4: Modern Warfare>Online Icon_minitimeНед Апр 20, 2008 3:22 pm

јас не можам да ја најдам играта Crying or Very sad треба да ја земам од некој другар Smile
Вратете се на почетокот Go down
Neno
Модератор
Модератор
Neno

Male
Број на мислења : 179
Age : 27
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Call of Duty 4: Modern Warfare>Online Empty
ПишувањеПредмет: Re: Call of Duty 4: Modern Warfare>Online   Call of Duty 4: Modern Warfare>Online Icon_minitimeСре Апр 23, 2008 8:04 pm

Многу добра игра. Мене за жал не ми ја прима.
Вратете се на почетокот Go down
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

Call of Duty 4: Modern Warfare>Online Empty
ПишувањеПредмет: Re: Call of Duty 4: Modern Warfare>Online   Call of Duty 4: Modern Warfare>Online Icon_minitimeСаб Мај 03, 2008 1:52 am

Е баш штета брате... Иначе се игра на нет но бидејки е кракувана(се подразбира) треба да се игра на ggc тоест да се игра LAN. Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Fuck_Hack
Админ
Админ
Fuck_Hack

Број на мислења : 19
Registration date : 2008-04-19

Call of Duty 4: Modern Warfare>Online Empty
ПишувањеПредмет: Re: Call of Duty 4: Modern Warfare>Online   Call of Duty 4: Modern Warfare>Online Icon_minitimeСаб Мај 10, 2008 1:59 am

ааа играта тоооп и многу реална тоа е најболје за мене Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

Call of Duty 4: Modern Warfare>Online Empty
ПишувањеПредмет: Re: Call of Duty 4: Modern Warfare>Online   Call of Duty 4: Modern Warfare>Online Icon_minitimeСаб Мај 10, 2008 6:03 pm

Ако некој ја има нека каже да се пробаме Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Call of Duty 4: Modern Warfare>Online Empty
ПишувањеПредмет: Re: Call of Duty 4: Modern Warfare>Online   Call of Duty 4: Modern Warfare>Online Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Call of Duty 4: Modern Warfare>Online
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Дијалектика :: Дијалектика :: Игри-
Отиди до: