Дијалектика

www.dijalektika-dd.tk
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share
 

 Medieval ll: Total War

Go down 
АвторПорака
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

Medieval ll: Total War Empty
ПишувањеПредмет: Medieval ll: Total War   Medieval ll: Total War Icon_minitimeНед Апр 20, 2008 2:38 pm

Оваа игра порано нон-стоп ја играв...Ама сега сум CoD 4 зависник и ја баталив lol!
Вратете се на почетокот Go down
MaheR

MaheR

Male
Број на мислења : 164
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

Medieval ll: Total War Empty
ПишувањеПредмет: Re: Medieval ll: Total War   Medieval ll: Total War Icon_minitimeНед Апр 20, 2008 3:19 pm

хммм.. не ја знам ова игра. треба да видам со игра е. Surprised
Вратете се на почетокот Go down
Neno
Модератор
Модератор
Neno

Male
Број на мислења : 179
Age : 27
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Medieval ll: Total War Empty
ПишувањеПредмет: Re: Medieval ll: Total War   Medieval ll: Total War Icon_minitimeСре Апр 23, 2008 8:03 pm

Ја незнам која е играва ама не ме ни интересира.
Вратете се на почетокот Go down
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

Medieval ll: Total War Empty
ПишувањеПредмет: Re: Medieval ll: Total War   Medieval ll: Total War Icon_minitimeСаб Мај 03, 2008 1:50 am

Пишете на google па ке праиме муабет Smile
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Medieval ll: Total War Empty
ПишувањеПредмет: Re: Medieval ll: Total War   Medieval ll: Total War Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Medieval ll: Total War
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Дијалектика :: Дијалектика :: Игри-
Отиди до: