Дијалектика

www.dijalektika-dd.tk
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share
 

 Што слушате во моментов?

Go down 
АвторПорака
Xkyer
Админ
Админ
Xkyer

Male
Број на мислења : 404
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Што слушате во моментов? Empty
ПишувањеПредмет: Што слушате во моментов?   Што слушате во моментов? Icon_minitimeСре Апр 16, 2008 4:10 pm

Morandi-Angels

Што слушате во моментов? 730935music029


Последната промена е направена од Xkyer на Пет Апр 18, 2008 10:51 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
http://dijalektika.macedonianforum.net
Neno
Модератор
Модератор
Neno

Male
Број на мислења : 179
Age : 27
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Што слушате во моментов? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што слушате во моментов?   Што слушате во моментов? Icon_minitimeЧет Апр 17, 2008 10:37 pm

Morandi - Angels i Florida & T-Pain - Low


Последната промена е направена од Neno на Саб Апр 19, 2008 8:28 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Fuck_Hack
Админ
Админ
Fuck_Hack

Број на мислења : 19
Registration date : 2008-04-19

Што слушате во моментов? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што слушате во моментов?   Што слушате во моментов? Icon_minitimeСаб Апр 19, 2008 12:32 am

Morandi - Save me Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
MaheR

MaheR

Male
Број на мислења : 164
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

Што слушате во моментов? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што слушате во моментов?   Што слушате во моментов? Icon_minitimeНед Апр 20, 2008 4:10 am

лееее... сите иста песна Very Happy:D и јас слушам Morandi - Angels:D
Вратете се на почетокот Go down
Zuti

Zuti

Male
Број на мислења : 35
Age : 24
Местолокација : skopje
Registration date : 2008-04-23

Што слушате во моментов? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што слушате во моментов?   Што слушате во моментов? Icon_minitimeСре Апр 23, 2008 3:07 pm

RNS
Вратете се на почетокот Go down
The JordaN

The JordaN

Број на мислења : 5
Registration date : 2008-04-25

Што слушате во моментов? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што слушате во моментов?   Што слушате во моментов? Icon_minitimeПет Апр 25, 2008 8:47 pm

Во моментов слушам ..:: Morandi - Save me ::.. Одлична Трака Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

Што слушате во моментов? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што слушате во моментов?   Што слушате во моментов? Icon_minitimeНед Мај 04, 2008 10:14 pm

Green out Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Што слушате во моментов? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што слушате во моментов?   Што слушате во моментов? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Што слушате во моментов?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Дијалектика :: Дијалектика :: Музика-
Отиди до: