Дијалектика

www.dijalektika-dd.tk
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share
 

 Oмилена песна

Go down 
АвторПорака
Xkyer
Админ
Админ
Xkyer

Male
Број на мислења : 404
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Oмилена песна Empty
ПишувањеПредмет: Oмилена песна   Oмилена песна Icon_minitimeСре Апр 16, 2008 4:14 pm

Која ти е омилена песна?
Вратете се на почетокот Go down
http://dijalektika.macedonianforum.net
MaheR

MaheR

Male
Број на мислења : 164
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

Oмилена песна Empty
ПишувањеПредмет: Re: Oмилена песна   Oмилена песна Icon_minitimeНед Апр 20, 2008 4:19 am

Паааа... имам повеќе омилени песни Smile пример: Morandi - Angels, Crank that - Soulja boy, Spit - Falling, Mondotek - Alive, 50 cent - Straight to the bank, 50 cent - Coke life и многу други...
Вратете се на почетокот Go down
Alex-Arsenal

Alex-Arsenal

Male
Број на мислења : 25
Age : 27
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

Oмилена песна Empty
ПишувањеПредмет: Re: Oмилена песна   Oмилена песна Icon_minitimeНед Апр 20, 2008 8:14 pm

МНОГУ
Вратете се на почетокот Go down
Neno
Модератор
Модератор
Neno

Male
Број на мислења : 179
Age : 27
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Oмилена песна Empty
ПишувањеПредмет: Re: Oмилена песна   Oмилена песна Icon_minitimeСре Апр 23, 2008 7:52 pm

Па вака: Morandi - Angels, Morandi - Save me, Massari - Be easy, Florida ft T-pain - low. и мн. други
Вратете се на почетокот Go down
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

Oмилена песна Empty
ПишувањеПредмет: Re: Oмилена песна   Oмилена песна Icon_minitimeПон Мај 05, 2008 1:26 am

Дајте линк од Morandi - Save me да ја симнам па да пишам листа Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Neno
Модератор
Модератор
Neno

Male
Број на мислења : 179
Age : 27
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Oмилена песна Empty
ПишувањеПредмет: Re: Oмилена песна   Oмилена песна Icon_minitimeПон Мај 05, 2008 7:20 pm

MaD VuK линк неможев да најдам а ако сакаш го имас цело CD во download а ако ја сакаш само таа ге ја симнеш преку некое програмче за музика Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Xkyer
Админ
Админ
Xkyer

Male
Број на мислења : 404
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Oмилена песна Empty
ПишувањеПредмет: Re: Oмилена песна   Oмилена песна Icon_minitimeПон Мај 05, 2008 7:33 pm

Јас ке му ја најдам
Вратете се на почетокот Go down
http://dijalektika.macedonianforum.net
Xkyer
Админ
Админ
Xkyer

Male
Број на мислења : 404
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Oмилена песна Empty
ПишувањеПредмет: Re: Oмилена песна   Oмилена песна Icon_minitimeПон Мај 05, 2008 8:08 pm

Вратете се на почетокот Go down
http://dijalektika.macedonianforum.net
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

Oмилена песна Empty
ПишувањеПредмет: Re: Oмилена песна   Oмилена песна Icon_minitimeВто Мај 06, 2008 12:32 am

Фала Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

Oмилена песна Empty
ПишувањеПредмет: Re: Oмилена песна   Oмилена песна Icon_minitimeВто Мај 06, 2008 12:33 am

Neno напиша:
MaD VuK линк неможев да најдам а ако сакаш го имас цело CD во download а ако ја сакаш само таа ге ја симнеш преку некое програмче за музика Very Happy

Како на пример LimeWire farao
Вратете се на почетокот Go down
Neno
Модератор
Модератор
Neno

Male
Број на мислења : 179
Age : 27
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Oмилена песна Empty
ПишувањеПредмет: Re: Oмилена песна   Oмилена песна Icon_minitimeВто Мај 06, 2008 3:11 pm

да Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Oмилена песна Empty
ПишувањеПредмет: Re: Oмилена песна   Oмилена песна Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Oмилена песна
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Дијалектика :: Дијалектика :: Музика-
Отиди до: