Дијалектика

www.dijalektika-dd.tk
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share
 

 Омилен пејач/ка

Go down 
АвторПорака
Xkyer
Админ
Админ
Xkyer

Male
Број на мислења : 404
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Омилен пејач/ка Empty
ПишувањеПредмет: Омилен пејач/ка   Омилен пејач/ка Icon_minitimeСре Апр 16, 2008 4:15 pm

Кој ви е омилен пејач или пејачка
Вратете се на почетокот Go down
http://dijalektika.macedonianforum.net
Neno
Модератор
Модератор
Neno

Male
Број на мислења : 179
Age : 27
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Омилен пејач/ка Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилен пејач/ка   Омилен пејач/ка Icon_minitimeСре Апр 23, 2008 7:57 pm

Омилени Пејачки: Rihana и Елена Ристевска ама не поради песните. Very Happy
А за омилени пејачи друг пат сеа не ми текнува tongue
Вратете се на почетокот Go down
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

Омилен пејач/ка Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилен пејач/ка   Омилен пејач/ка Icon_minitimeПон Мај 05, 2008 1:09 am

Пејачка:Елена Ристевска
Пејач: РНС Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Омилен пејач/ка Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилен пејач/ка   Омилен пејач/ка Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Омилен пејач/ка
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Дијалектика :: Дијалектика :: Музика-
Отиди до: