Дијалектика

www.dijalektika-dd.tk
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share | 
 

 Driver

Go down 
АвторПорака
Xkyer
Админ
Админ
avatar

Male
Број на мислења : 404
Age : 25
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Driver   Саб Мај 03, 2008 11:15 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dijalektika.macedonianforum.net
MaheR

avatar

Male
Број на мислења : 164
Age : 25
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Driver   Саб Мај 03, 2008 11:40 pm

многу добра игра ама не мозам да ја симнам дека имам max adsl со 2GB Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Driver
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Дијалектика :: Дијалектика :: Игри :: Download (симнување) Игри-
Отиди до: