Дијалектика

www.dijalektika-dd.tk
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share | 
 

 EURO 2008 400mb 100% работи

Go down 
АвторПорака
Xkyer
Админ
Админ
avatar

Male
Број на мислења : 404
Age : 25
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: EURO 2008 400mb 100% работи   Нед Мај 04, 2008 2:08 pm

Download Now!
rapidshare.com Euro_2008_Pc.part01.rar
rapidshare.com Euro_2008_Pc.part02.rar
rapidshare.com Euro_2008_Pc.part03.rar
rapidshare.com Euro_2008_Pc.part04.rar


System requirements:

* OS - Windows 2000/XP/Vista
* Processor – 1.3 GHz or faster (2.4 GHz for Vista)
* Memory – 256 MB RAM (1 GB RAM for Vista)
* Hard Drive – 3.92 GB
* Video Card – 128 MB
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dijalektika.macedonianforum.net
 
EURO 2008 400mb 100% работи
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Дијалектика :: Дијалектика :: Игри :: Download (симнување) Игри-
Отиди до: