Дијалектика

www.dijalektika-dd.tk
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share
 

 Која ви е најомилена игра?

Go down 
АвторПорака
Xkyer
Админ
Админ
Xkyer

Male
Број на мислења : 404
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Која ви е најомилена игра? Empty
ПишувањеПредмет: Која ви е најомилена игра?   Која ви е најомилена игра? Icon_minitimeСре Апр 16, 2008 10:43 pm

Јас ви кажав
Која ви е најомилена игра? 174180cstrike_logo_gross
Вратете се на почетокот Go down
http://dijalektika.macedonianforum.net
Neno
Модератор
Модератор
Neno

Male
Број на мислења : 179
Age : 27
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Која ви е најомилена игра? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која ви е најомилена игра?   Која ви е најомилена игра? Icon_minitimeПет Апр 18, 2008 7:53 pm

Мене ми се: PES 2008 NBA 2008 И CS


Последната промена е направена од Neno на Саб Апр 19, 2008 6:39 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Fuck_Hack
Админ
Админ
Fuck_Hack

Број на мислења : 19
Registration date : 2008-04-19

Која ви е најомилена игра? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која ви е најомилена игра?   Која ви е најомилена игра? Icon_minitimeСаб Апр 19, 2008 12:28 am

Silent Hill и Кантер Smile
Вратете се на почетокот Go down
MaheR

MaheR

Male
Број на мислења : 164
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

Која ви е најомилена игра? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која ви е најомилена игра?   Која ви е најомилена игра? Icon_minitimeНед Апр 20, 2008 4:26 am

Омилена игра Counter Strike се разбира Very Happy:)Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

Која ви е најомилена игра? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која ви е најомилена игра?   Која ви е најомилена игра? Icon_minitimeСаб Мај 03, 2008 1:55 am

Порано ми беше СЅ, ама сеа ми е CoD 4 Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Која ви е најомилена игра? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која ви е најомилена игра?   Која ви е најомилена игра? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Која ви е најомилена игра?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Дијалектика :: Дијалектика :: Игри-
Отиди до: