Дијалектика

www.dijalektika-dd.tk
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share
 

 GTA 4 ќе ги собори сите рекорди

Go down 
АвторПорака
MaheR

MaheR

Male
Број на мислења : 164
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

GTA 4 ќе ги собори сите рекорди Empty
ПишувањеПредмет: GTA 4 ќе ги собори сите рекорди   GTA 4 ќе ги собори сите рекорди Icon_minitimeПон Мај 05, 2008 12:36 pm

GTA 4 ќе ги собори сите рекорди 200070gta4
Според досегашните рецензии и оценките на корисниците на интернет, уште од сега може да се заклучи дека оваа игра ќе биде голем хит.

Според некои предвидувања на аналитичарите, ова би требало да биде најпродаваната игра за оваа година, а се очекува дека уште првите неколку дена би можело да се продадат повеќе од 400 милиони примерока. Фановите на оваа игра се сложуваат за една работа, а тоа е дека GTA дава шанса за бегство од реалноста и во тој виртуелен свет можност да се ужива во насилството, лесната пара и голем број на животни пороци. Интерсно е што главниот јунак во новото продолжение на GTA е Нико Белич, кој во Америка стигнал негде од земјите од источна Европа. Тој својот амерички сон го живее на малку поразличен начин, дила дрога, убива полицајци, тепа се што ќе му стигне на патот и слични работи кои може да се прават само во лошиот свет.
Вратете се на почетокот Go down
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

GTA 4 ќе ги собори сите рекорди Empty
ПишувањеПредмет: Re: GTA 4 ќе ги собори сите рекорди   GTA 4 ќе ги собори сите рекорди Icon_minitimeПон Мај 05, 2008 10:14 pm

Very Happy Одвај чекам да излезе Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
vlatkomkБрој на мислења : 1
Registration date : 2009-01-07

GTA 4 ќе ги собори сите рекорди Empty
ПишувањеПредмет: Re: GTA 4 ќе ги собори сите рекорди   GTA 4 ќе ги собори сите рекорди Icon_minitimeСаб Јан 10, 2009 4:57 pm

Very Happy:Dmn e dobra:D:D
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
GTA 4 ќе ги собори сите рекорди Empty
ПишувањеПредмет: Re: GTA 4 ќе ги собори сите рекорди   GTA 4 ќе ги собори сите рекорди Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
GTA 4 ќе ги собори сите рекорди
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Дијалектика :: Дијалектика :: Игри-
Отиди до: