Дијалектика

www.dijalektika-dd.tk
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share
 

 Помооооооооооооооош

Go down 
АвторПорака
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

Помооооооооооооооош Empty
ПишувањеПредмет: Помооооооооооооооош   Помооооооооооооооош Icon_minitimeПон Мај 05, 2008 10:48 pm

Има ли некој програм за правење од обична песна во mp3?
Ја имав еден незнам како се викаше од ентер cd-то ми беше ама ми пројде limit-от и сега немам farao farao farao
Вратете се на почетокот Go down
Neno
Модератор
Модератор
Neno

Male
Број на мислења : 179
Age : 27
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Помооооооооооооооош Empty
ПишувањеПредмет: Re: Помооооооооооооооош   Помооооооооооооооош Icon_minitimeПон Мај 05, 2008 10:52 pm

ја знам
Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

Помооооооооооооооош Empty
ПишувањеПредмет: Re: Помооооооооооооооош   Помооооооооооооооош Icon_minitimeПон Мај 05, 2008 10:53 pm

Па кажи бе Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Neno
Модератор
Модератор
Neno

Male
Број на мислења : 179
Age : 27
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Помооооооооооооооош Empty
ПишувањеПредмет: Re: Помооооооооооооооош   Помооооооооооооооош Icon_minitimeПон Мај 05, 2008 10:57 pm

Го имас на форумот во download програмии се вика:
MP3 to Ringtone Gold 5.50
Ако нешто не ти е јасно слободно прашај Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

Помооооооооооооооош Empty
ПишувањеПредмет: Re: Помооооооооооооооош   Помооооооооооооооош Icon_minitimeПон Мај 05, 2008 11:05 pm

Фала бр0
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Помооооооооооооооош Empty
ПишувањеПредмет: Re: Помооооооооооооооош   Помооооооооооооооош Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Помооооооооооооооош
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Дијалектика :: Дијалектика :: Програми :: симнување (Download) програми-
Отиди до: