Дијалектика

www.dijalektika-dd.tk
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share
 

 НЛО

Go down 
АвторПорака
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

НЛО Empty
ПишувањеПредмет: НЛО   НЛО Icon_minitimeСре Мај 07, 2008 5:12 pm

Дали некогаш сте виделе НЛО?
Дали постојат НЛО-вци?
Све за НЛО ТУКА Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
MaheR

MaheR

Male
Број на мислења : 164
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

НЛО Empty
ПишувањеПредмет: Re: НЛО   НЛО Icon_minitimeСре Мај 07, 2008 9:44 pm

хехе добро прашањеVery Happy има НЛО t.e UFO Wink сум видел на слики. Едниот што го видов беше огромен... малку поголем од најголемиот авион на земјава (не ми текнува како се викашеVery Happy) и кажаа дека може иде со брзината на светлината и повеќе од тоа :S. Другиот беше мал (едносед или двосед) и тој можел да ја постигне брзината на светлината Smile. Тие НЛО-а ги кријат во база во Mexiko и не се изнесуваат во јавноста. Тоа е јавна тајна Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
MaheR

MaheR

Male
Број на мислења : 164
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

НЛО Empty
ПишувањеПредмет: Re: НЛО   НЛО Icon_minitimeСре Мај 07, 2008 9:55 pm

НЛО 806797Photo8НЛО 615176Weyauwega


Последната промена е направена од MaheR на Сре Мај 07, 2008 10:05 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
MaheR

MaheR

Male
Број на мислења : 164
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

НЛО Empty
ПишувањеПредмет: Re: НЛО   НЛО Icon_minitimeСре Мај 07, 2008 9:57 pm

Погледнете го овој клип!!!
http://www.metacafe.com/watch/221330/ufo_china/
Вратете се на почетокот Go down
Neno
Модератор
Модератор
Neno

Male
Број на мислења : 179
Age : 27
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

НЛО Empty
ПишувањеПредмет: Re: НЛО   НЛО Icon_minitimeЧет Мај 08, 2008 2:50 pm

Ја до сеа не верував дека постој НЛО ама сеа кога го видов клипот се предомислив Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
MaheR

MaheR

Male
Број на мислења : 164
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

НЛО Empty
ПишувањеПредмет: Re: НЛО   НЛО Icon_minitimeЧет Мај 08, 2008 6:41 pm

хехехех абе Нено ако веруваш од тоа дека си го видел клипот тогаш си глупRazz. Да имаш видено толку работи колку шо имам видено јас незнам колку ке веруваше. Ке ви стаам уште клипови ако најдам Wink
Вратете се на почетокот Go down
MaheR

MaheR

Male
Број на мислења : 164
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

НЛО Empty
ПишувањеПредмет: Re: НЛО   НЛО Icon_minitimeЧет Мај 08, 2008 6:48 pm

еј мора да го погледнете ова на Haiti. Да видите како сите се собираат на едно место
https://www.youtube.com/watch?v=up5jmbSjWkw
Вратете се на почетокот Go down
MaheR

MaheR

Male
Број на мислења : 164
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

НЛО Empty
ПишувањеПредмет: Re: НЛО   НЛО Icon_minitimeЧет Мај 08, 2008 6:57 pm

ако тие клипови не ви изгледаат толку реални, еве ви клип кој е сниман од NASA. Едно јаже се испушта од нашата ракета (vselenski brod) и околу јажето се собираат стотици НЛО-а. Снимано е од сателит
https://www.youtube.com/watch?v=fwSmb1LCruI&NR=1
Вратете се на почетокот Go down
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

НЛО Empty
ПишувањеПредмет: Re: НЛО   НЛО Icon_minitimeЧет Мај 08, 2008 7:01 pm

Факинг спуки :S
Вратете се на почетокот Go down
Fuck_Hack
Админ
Админ
Fuck_Hack

Број на мислења : 19
Registration date : 2008-04-19

НЛО Empty
ПишувањеПредмет: Re: НЛО   НЛО Icon_minitimeСаб Мај 10, 2008 1:39 am

ЉоЉ ама ова е мрднато ама додека не ги видам со мои очи нема да верувам Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
MaheR

MaheR

Male
Број на мислења : 164
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

НЛО Empty
ПишувањеПредмет: Re: НЛО   НЛО Icon_minitimeСаб Мај 10, 2008 2:24 am

да даSmile
Вратете се на почетокот Go down
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

НЛО Empty
ПишувањеПредмет: Re: НЛО   НЛО Icon_minitimeСаб Мај 10, 2008 5:48 pm

Секако дека може да се направи монтажа... Но сепак има некои работи кои се доста вистинити Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
НЛО Empty
ПишувањеПредмет: Re: НЛО   НЛО Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
НЛО
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Дијалектика :: Дијалектика :: Мистерии-
Отиди до: