Дијалектика

www.dijalektika-dd.tk
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share
 

 Бермудски триаголник

Go down 
АвторПорака
Xkyer
Админ
Админ
Xkyer

Male
Број на мислења : 404
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Бермудски триаголник Empty
ПишувањеПредмет: Бермудски триаголник   Бермудски триаголник Icon_minitimeСре Мај 07, 2008 5:25 pm

Kaжете се што знаете за бернудскиот триаголник и ваше мислење?
Вратете се на почетокот Go down
http://dijalektika.macedonianforum.net
MaheR

MaheR

Male
Број на мислења : 164
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

Бермудски триаголник Empty
ПишувањеПредмет: Re: Бермудски триаголник   Бермудски триаголник Icon_minitimeСре Мај 07, 2008 9:33 pm

за бермудскиот триаголник... па знам дека се наоѓа во атланскиот океан приближно до полуостровот Florida. Знам дека таму се што влегло не излегломн бродови и авиони се исчезнати во Бермудскиот триаголник :S . Има и филм во 3 дела што се вика Бермудски Триаголник. Јас ги имам гледано трите Smile Во филмот се раскажува за бермудскиот триаголник. Гледајте го многу е интересен!!!
Вратете се на почетокот Go down
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

Бермудски триаголник Empty
ПишувањеПредмет: Re: Бермудски триаголник   Бермудски триаголник Icon_minitimeЧет Мај 08, 2008 7:05 pm

Да сум слушнал за ова...Доста мистериозно...А исто така и сум слушнал дека има Охридски Бермудски Триаголник, ке отворам тема за ова Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Fuck_Hack
Админ
Админ
Fuck_Hack

Број на мислења : 19
Registration date : 2008-04-19

Бермудски триаголник Empty
ПишувањеПредмет: Re: Бермудски триаголник   Бермудски триаголник Icon_minitimeСаб Мај 10, 2008 1:20 am

Па јас мислам дека ова со Бермудскиот триаголник нема везе, зошто многу бродови и авиони поминувале и ништо не им се десило, а несреќи и необјаснивли работи се случуваат насекаде на светот а не само таму... Smile
Вратете се на почетокот Go down
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

Бермудски триаголник Empty
ПишувањеПредмет: Re: Бермудски триаголник   Бермудски триаголник Icon_minitimeСаб Мај 10, 2008 5:51 pm

Е да ама во бермудскиот Триаголник несреки се случуваат и нема ни трага ни глас од несреќниците...
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Бермудски триаголник Empty
ПишувањеПредмет: Re: Бермудски триаголник   Бермудски триаголник Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Бермудски триаголник
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Дијалектика :: Дијалектика :: Мистерии-
Отиди до: