Дијалектика

www.dijalektika-dd.tk
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share
 

 Оценка за Аватарот за членот над мене

Go down 
АвторПорака
Fuck_Hack
Админ
Админ
Fuck_Hack

Број на мислења : 19
Registration date : 2008-04-19

Оценка за Аватарот за членот над мене Empty
ПишувањеПредмет: Оценка за Аватарот за членот над мене   Оценка за Аватарот за членот над мене Icon_minitimeСаб Мај 10, 2008 2:02 am

Па дека неам јас со кој да почнам на KASPER му стаам 5:)
Вратете се на почетокот Go down
MaheR

MaheR

Male
Број на мислења : 164
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

Оценка за Аватарот за членот над мене Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оценка за Аватарот за членот над мене   Оценка за Аватарот за членот над мене Icon_minitimeСаб Мај 10, 2008 2:41 am

мене ме хипнотизира сликата над мене па незнам со оценка да ставам Smile
Вратете се на почетокот Go down
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

Оценка за Аватарот за членот над мене Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оценка за Аватарот за членот над мене   Оценка за Аватарот за членот над мене Icon_minitimeСаб Мај 10, 2008 5:37 pm

Брат солидна е сликава ама некако мн проста е...
Вратете се на почетокот Go down
CeCo

CeCo

Број на мислења : 26
Registration date : 2008-05-16

Оценка за Аватарот за членот над мене Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оценка за Аватарот за членот над мене   Оценка за Аватарот за членот над мене Icon_minitimeПет Мај 16, 2008 4:26 pm

ФИЧО вуков е опасен
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Оценка за Аватарот за членот над мене Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оценка за Аватарот за членот над мене   Оценка за Аватарот за членот над мене Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Оценка за Аватарот за членот над мене
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Дијалектика :: Дијалектика :: Забава-
Отиди до: