Дијалектика

www.dijalektika-dd.tk
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share
 

 Фрли нешто на членот под тебе

Go down 
АвторПорака
Fuck_Hack
Админ
Админ
Fuck_Hack

Број на мислења : 19
Registration date : 2008-04-19

Фрли нешто на членот под тебе Empty
ПишувањеПредмет: Фрли нешто на членот под тебе   Фрли нешто на членот под тебе Icon_minitimeСаб Мај 10, 2008 2:08 am

Фрли му нешто на член под тебе(чпт). Тој што ке добие нешто ако сака и ако мозе нека го искористи, па нека фрли, а ако не сака да го искористи ништо тогаш, пак нека му фрли нешто на следниот член Smile Се надевам ме разбравте SmileVery Happy
Вратете се на почетокот Go down
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

Фрли нешто на членот под тебе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фрли нешто на членот под тебе   Фрли нешто на членот под тебе Icon_minitimeСаб Мај 10, 2008 5:45 pm

Ај на следниот член му давам Keeway Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
CeCo

CeCo

Број на мислења : 26
Registration date : 2008-05-16

Фрли нешто на членот под тебе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фрли нешто на членот под тебе   Фрли нешто на членот под тебе Icon_minitimeПет Мај 16, 2008 4:23 pm

ГО ФРЛАМ,а давам кур
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content




Фрли нешто на членот под тебе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фрли нешто на членот под тебе   Фрли нешто на членот под тебе Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Фрли нешто на членот под тебе
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Дијалектика :: Дијалектика :: Забава-
Отиди до: