Дијалектика

www.dijalektika-dd.tk
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share
 

 Нај играни игри според вас?

Go down 
АвторПорака
Neno
Модератор
Модератор
Neno

Male
Број на мислења : 179
Age : 27
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Нај играни игри според вас? Empty
ПишувањеПредмет: Нај играни игри според вас?   Нај играни игри според вас? Icon_minitimeПет Апр 18, 2008 10:32 pm

Што мислите вие кој се нај играни игри?
Според мене се разбира Кантер!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Fuck_Hack
Админ
Админ
Fuck_Hack

Број на мислења : 19
Registration date : 2008-04-19

Нај играни игри според вас? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нај играни игри според вас?   Нај играни игри според вас? Icon_minitimeСаб Апр 19, 2008 12:24 am

Кантер братче нормално ама може и по некоја DoTA да се удри Smile
Вратете се на почетокот Go down
MaheR

MaheR

Male
Број на мислења : 164
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

Нај играни игри според вас? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нај играни игри според вас?   Нај играни игри според вас? Icon_minitimeНед Апр 20, 2008 4:32 am

нај играни игри: на прво место: Counter Strike а на второ DOTA Very Happy:)Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

Нај играни игри според вас? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нај играни игри според вас?   Нај играни игри според вас? Icon_minitimeСаб Мај 03, 2008 4:51 pm

1.CS
2.DotA
3.CoD 4 Smile
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Нај играни игри според вас? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нај играни игри според вас?   Нај играни игри според вас? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Нај играни игри според вас?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Дијалектика :: Дијалектика :: Игри-
Отиди до: