Дијалектика

www.dijalektika-dd.tk
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share
 

 Неколку мали правила

Go down 
АвторПорака
Xkyer
Админ
Админ
Xkyer

Male
Број на мислења : 404
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Неколку мали правила Empty
ПишувањеПредмет: Неколку мали правила   Неколку мали правила Icon_minitimeСре Апр 16, 2008 3:08 pm

1.Пожелно е да пишувате на кирилица. (доколку тоа не е проблем)
2.Да не дојде до претерано карање и навредување на другите членови на форумот.
3.За се што не ви е јасно можете да контактирате со било кој од администраторите.
4.Сите нови теми што сакаат да ги отворат да го направат тоа на вистинското место.
Вратете се на почетокот Go down
http://dijalektika.macedonianforum.net
MaheR

MaheR

Male
Број на мислења : 164
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

Неколку мали правила Empty
ПишувањеПредмет: Re: Неколку мали правила   Неколку мали правила Icon_minitimeНед Апр 20, 2008 2:46 pm

Ми се допаѓаат правилата. одлични се Smile


Последната промена е направена од MaheR на Чет Апр 24, 2008 4:11 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Neno
Модератор
Модератор
Neno

Male
Број на мислења : 179
Age : 27
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Неколку мали правила Empty
ПишувањеПредмет: Re: Неколку мали правила   Неколку мали правила Icon_minitimeСре Апр 23, 2008 7:48 pm

Добри правила Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

Неколку мали правила Empty
ПишувањеПредмет: Re: Неколку мали правила   Неколку мали правила Icon_minitimeНед Мај 04, 2008 11:33 pm

Солидни правила Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
CeCo

CeCo

Број на мислења : 26
Registration date : 2008-05-16

Неколку мали правила Empty
ПишувањеПредмет: Re: Неколку мали правила   Неколку мали правила Icon_minitimeПет Мај 16, 2008 4:06 pm

Одлицни правила
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Неколку мали правила Empty
ПишувањеПредмет: Re: Неколку мали правила   Неколку мали правила Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Неколку мали правила
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Дијалектика :: Дијалектика :: Дијалектика-форум-
Отиди до: