Дијалектика

www.dijalektika-dd.tk
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share
 

 Кој ке издржи 18 секунди

Go down 
АвторПорака
Xkyer
Админ
Админ
Xkyer

Male
Број на мислења : 404
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Кој ке издржи 18 секунди Empty
ПишувањеПредмет: Кој ке издржи 18 секунди   Кој ке издржи 18 секунди Icon_minitimeСаб Апр 19, 2008 3:23 pm

се работи за една игра која со левиот тастер од глувчето ке го држете притиснат на црвениот квадрат и со помош на глувчето ќе ги избегнувате плавите квадрати и да не удрите во рамката.

http://www.artclimat.ru/files/textedit/test.htm


Мојот рекорд е 34 незнам по кој пат ама мн е интересно Very Happy Very Happy

Пишете ги вашире рекорди
Вратете се на почетокот Go down
http://dijalektika.macedonianforum.net
Neno
Модератор
Модератор
Neno

Male
Број на мислења : 179
Age : 27
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Кој ке издржи 18 секунди Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој ке издржи 18 секунди   Кој ке издржи 18 секунди Icon_minitimeСре Апр 23, 2008 7:40 pm

Јас издрзав 19 Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
MaheR

MaheR

Male
Број на мислења : 164
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

Кој ке издржи 18 секунди Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој ке издржи 18 секунди   Кој ке издржи 18 секунди Icon_minitimeЧет Апр 24, 2008 4:48 pm

ја издржав 20,797 Very Happy sec
Вратете се на почетокот Go down
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

Кој ке издржи 18 секунди Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој ке издржи 18 секунди   Кој ке издржи 18 секунди Icon_minitimeНед Мај 04, 2008 11:51 pm

7,703 и ми скурчи не ми се играше Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Кој ке издржи 18 секунди Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој ке издржи 18 секунди   Кој ке издржи 18 секунди Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Кој ке издржи 18 секунди
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Дијалектика :: Дијалектика :: Забава-
Отиди до: