Дијалектика

www.dijalektika-dd.tk
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share
 

 Wow VS Conquer

Go down 

Wow VS Conquer
1.Wow
Wow  VS Conquer Vote_lcap100%Wow  VS Conquer Vote_rcap
 100% [ 2 ]
2.Conquer
Wow  VS Conquer Vote_lcap0%Wow  VS Conquer Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 2
 

АвторПорака
Xkyer
Админ
Админ
Xkyer

Male
Број на мислења : 404
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Wow  VS Conquer Empty
ПишувањеПредмет: Wow VS Conquer   Wow  VS Conquer Icon_minitimeСаб Апр 19, 2008 8:59 pm

Која од овие 2 игри е повеке играна?
Јас неможам да кажам затоа што не ги играм но знам дека луге ги играат овие игри
Вратете се на почетокот Go down
http://dijalektika.macedonianforum.net
MaheR

MaheR

Male
Број на мислења : 164
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

Wow  VS Conquer Empty
ПишувањеПредмет: Re: Wow VS Conquer   Wow  VS Conquer Icon_minitimeНед Апр 20, 2008 4:23 am

ги мразам и двете игри... особено таа Conquer Mad кај нас повеќе мислам дека е играна Conquer а во светот Wow Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

Wow  VS Conquer Empty
ПишувањеПредмет: Re: Wow VS Conquer   Wow  VS Conquer Icon_minitimeНед Апр 20, 2008 2:39 pm

Call of duty 4 geek
Вратете се на почетокот Go down
filip15mk
Модератор
Модератор
filip15mk

Male
Број на мислења : 5
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Wow  VS Conquer Empty
ПишувањеПредмет: Re: Wow VS Conquer   Wow  VS Conquer Icon_minitimeПон Апр 21, 2008 5:59 pm

Ја не кажувам посо и двете се тапа lol!
Вратете се на почетокот Go down
MaheR

MaheR

Male
Број на мислења : 164
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

Wow  VS Conquer Empty
ПишувањеПредмет: Re: Wow VS Conquer   Wow  VS Conquer Icon_minitimeСре Апр 23, 2008 7:20 pm

поглупи игри здравје. Ме нервираат @@:@
Вратете се на почетокот Go down
Neno
Модератор
Модератор
Neno

Male
Број на мислења : 179
Age : 27
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Wow  VS Conquer Empty
ПишувањеПредмет: Re: Wow VS Conquer   Wow  VS Conquer Icon_minitimeСре Апр 23, 2008 7:24 pm

Абе овие две игри се најглупи незнам што си ги ставил. Тоа е мое мислење. Smile
Вратете се на почетокот Go down
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

Wow  VS Conquer Empty
ПишувањеПредмет: Re: Wow VS Conquer   Wow  VS Conquer Icon_minitimeСаб Мај 03, 2008 4:29 pm

Neno напиша:
Абе овие две игри се најглупи незнам што си ги ставил. Тоа е мое мислење. Smile
Да така е. Најубаво е да си земете CoD 4 и ладич после Very Happy Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Wow  VS Conquer Empty
ПишувањеПредмет: Re: Wow VS Conquer   Wow  VS Conquer Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Wow VS Conquer
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Дијалектика :: Дијалектика :: Игри-
Отиди до: