Дијалектика

www.dijalektika-dd.tk
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share
 

 AMX (ранк,топ15,слап,кик,бан) и сите др. команди

Go down 
АвторПорака
Xkyer
Админ
Админ
Xkyer

Male
Број на мислења : 404
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

AMX (ранк,топ15,слап,кик,бан) и сите др. команди Empty
ПишувањеПредмет: AMX (ранк,топ15,слап,кик,бан) и сите др. команди   AMX (ранк,топ15,слап,кик,бан) и сите др. команди Icon_minitimeСаб Апр 19, 2008 9:01 pm

Вратете се на почетокот Go down
http://dijalektika.macedonianforum.net
MaheR

MaheR

Male
Број на мислења : 164
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

AMX (ранк,топ15,слап,кик,бан) и сите др. команди Empty
ПишувањеПредмет: Re: AMX (ранк,топ15,слап,кик,бан) и сите др. команди   AMX (ранк,топ15,слап,кик,бан) и сите др. команди Icon_minitimeНед Апр 20, 2008 3:48 pm

Ова е за ако имаме наш сервер??? Треба да си направам. Едно време правев ама не бесе во ред AMX-от
Вратете се на почетокот Go down
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

AMX (ранк,топ15,слап,кик,бан) и сите др. команди Empty
ПишувањеПредмет: Re: AMX (ранк,топ15,слап,кик,бан) и сите др. команди   AMX (ранк,топ15,слап,кик,бан) и сите др. команди Icon_minitimeСаб Мај 03, 2008 4:10 pm

Јас мислам дека најубаво е да се хостира сервер и после ладич Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Xkyer
Админ
Админ
Xkyer

Male
Број на мислења : 404
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

AMX (ранк,топ15,слап,кик,бан) и сите др. команди Empty
ПишувањеПредмет: Re: AMX (ранк,топ15,слап,кик,бан) и сите др. команди   AMX (ранк,топ15,слап,кик,бан) и сите др. команди Icon_minitimeСаб Мај 03, 2008 4:12 pm

MaD VuK напиша:
Јас мислам дека најубаво е да се хостира сервер и после ладич Very Happy

Најубаво
Вратете се на почетокот Go down
http://dijalektika.macedonianforum.net
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

AMX (ранк,топ15,слап,кик,бан) и сите др. команди Empty
ПишувањеПредмет: Re: AMX (ранк,топ15,слап,кик,бан) и сите др. команди   AMX (ранк,топ15,слап,кик,бан) и сите др. команди Icon_minitimeНед Мај 04, 2008 1:19 am

Да ама тоа кошта братеееее
Вратете се на почетокот Go down
Xkyer
Админ
Админ
Xkyer

Male
Број на мислења : 404
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

AMX (ранк,топ15,слап,кик,бан) и сите др. команди Empty
ПишувањеПредмет: Re: AMX (ранк,топ15,слап,кик,бан) и сите др. команди   AMX (ранк,топ15,слап,кик,бан) и сите др. команди Icon_minitimeНед Мај 04, 2008 1:23 am

Колку за хост од прилика?
Вратете се на почетокот Go down
http://dijalektika.macedonianforum.net
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

AMX (ранк,топ15,слап,кик,бан) и сите др. команди Empty
ПишувањеПредмет: Re: AMX (ранк,топ15,слап,кик,бан) и сите др. команди   AMX (ранк,топ15,слап,кик,бан) и сите др. команди Icon_minitimeНед Мај 04, 2008 10:05 pm

Па едно 50$ месечно Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Xkyer
Админ
Админ
Xkyer

Male
Број на мислења : 404
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

AMX (ранк,топ15,слап,кик,бан) и сите др. команди Empty
ПишувањеПредмет: Re: AMX (ранк,топ15,слап,кик,бан) и сите др. команди   AMX (ранк,топ15,слап,кик,бан) и сите др. команди Icon_minitimeНед Мај 04, 2008 10:08 pm

lol! ај ке му платам ( од прва пензија)
Вратете се на почетокот Go down
http://dijalektika.macedonianforum.net
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

AMX (ранк,топ15,слап,кик,бан) и сите др. команди Empty
ПишувањеПредмет: Re: AMX (ранк,топ15,слап,кик,бан) и сите др. команди   AMX (ранк,топ15,слап,кик,бан) и сите др. команди Icon_minitimeПон Мај 05, 2008 12:30 am

Ајде сите на моја сметка давајте пари за Xkyer да си хостира сервер Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
AMX (ранк,топ15,слап,кик,бан) и сите др. команди Empty
ПишувањеПредмет: Re: AMX (ранк,топ15,слап,кик,бан) и сите др. команди   AMX (ранк,топ15,слап,кик,бан) и сите др. команди Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
AMX (ранк,топ15,слап,кик,бан) и сите др. команди
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Дијалектика :: Дијалектика :: Игри :: Counter Strike-
Отиди до: