Дијалектика

www.dijalektika-dd.tk
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share
 

 Најдобар играч во светот и во македонија

Go down 
АвторПорака
Xkyer
Админ
Админ
Xkyer

Male
Број на мислења : 404
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Најдобар играч во светот и во македонија Empty
ПишувањеПредмет: Најдобар играч во светот и во македонија   Најдобар играч во светот и во македонија Icon_minitimeСаб Апр 19, 2008 9:03 pm

Според мене во светот f0rest
А во МК Robbb1NNN
Вратете се на почетокот Go down
http://dijalektika.macedonianforum.net
MaheR

MaheR

Male
Број на мислења : 164
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

Најдобар играч во светот и во македонија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобар играч во светот и во македонија   Најдобар играч во светот и во македонија Icon_minitimeНед Апр 20, 2008 3:42 pm

Во Македонија јас. А во светот MaheR Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
S.T.A.L.K.E.R.

S.T.A.L.K.E.R.

Број на мислења : 6
Registration date : 2008-04-20

Најдобар играч во светот и во македонија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобар играч во светот и во македонија   Најдобар играч во светот и во македонија Icon_minitimeНед Апр 20, 2008 11:30 pm

Според мене најбољи играч у светот е SpawN,а во македонија Da.Crew!!! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
S.T.A.L.K.E.R.

S.T.A.L.K.E.R.

Број на мислења : 6
Registration date : 2008-04-20

Најдобар играч во светот и во македонија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобар играч во светот и во македонија   Најдобар играч во светот и во македонија Icon_minitimeНед Апр 20, 2008 11:35 pm

BTW Робб1нннннн има 12 години :Д
Вратете се на почетокот Go down
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

Најдобар играч во светот и во македонија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобар играч во светот и во македонија   Најдобар играч во светот и во македонија Icon_minitimeСаб Мај 03, 2008 4:04 pm

JAC Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Најдобар играч во светот и во македонија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобар играч во светот и во македонија   Најдобар играч во светот и во македонија Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Најдобар играч во светот и во македонија
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Дијалектика :: Дијалектика :: Игри :: Counter Strike-
Отиди до: