Дијалектика

www.dijalektika-dd.tk
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share
 

 Сите Членови да се претстават.

Go down 
АвторПорака
Xkyer
Админ
Админ
Xkyer

Male
Број на мислења : 404
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Сите Членови да се претстават. Empty
ПишувањеПредмет: Сите Членови да се претстават.   Сите Членови да се претстават. Icon_minitimeСре Апр 16, 2008 3:12 pm

Ве молам претставете се тука
Вратете се на почетокот Go down
http://dijalektika.macedonianforum.net
Neno
Модератор
Модератор
Neno

Male
Број на мислења : 179
Age : 27
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Сите Членови да се претстават. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сите Членови да се претстават.   Сите Членови да се претстават. Icon_minitimeПет Апр 18, 2008 10:44 pm

Па вака. Јас се викам Ненад и имам 15 години и сум од Скопје.
Вратете се на почетокот Go down
MaheR

MaheR

Male
Број на мислења : 164
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

Сите Членови да се претстават. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сите Членови да се претстават.   Сите Членови да се претстават. Icon_minitimeНед Апр 20, 2008 2:41 pm

Јас сум Филип од Скопје и имам 14 години
Вратете се на почетокот Go down
Sase

Sase

Male
Број на мислења : 31
Age : 27
Местолокација : sase_tkd@live.com
Registration date : 2008-04-19

Сите Членови да се претстават. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сите Членови да се претстават.   Сите Членови да се претстават. Icon_minitimeНед Апр 20, 2008 2:46 pm

Јас сум Саше и има 15 години и сум од Скопје
Вратете се на почетокот Go down
The Rocket
Модератор
Модератор


Број на мислења : 9
Registration date : 2008-04-21

Сите Членови да се претстават. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сите Членови да се претстават.   Сите Членови да се претстават. Icon_minitimeСре Апр 23, 2008 12:15 am

Јас сум Никола имам 17 години од Скопје
Вратете се на почетокот Go down
Zuti

Zuti

Male
Број на мислења : 35
Age : 24
Местолокација : skopje
Registration date : 2008-04-23

Сите Членови да се претстават. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сите Членови да се претстават.   Сите Членови да се претстават. Icon_minitimeСре Апр 23, 2008 2:31 pm

Жути 13 Скопје
Вратете се на почетокот Go down
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

Сите Членови да се претстават. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сите Членови да се претстават.   Сите Членови да се претстават. Icon_minitimeНед Мај 04, 2008 11:49 pm

Фичо 14 Скопје, АВТОКОМАНДА...
Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
CeCo

CeCo

Број на мислења : 26
Registration date : 2008-05-16

Сите Членови да се претстават. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сите Членови да се претстават.   Сите Членови да се претстават. Icon_minitimeПет Мај 16, 2008 4:03 pm

CECO 13 AVTOKOMANDA
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Сите Членови да се претстават. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сите Членови да се претстават.   Сите Членови да се претстават. Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Сите Членови да се претстават.
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Дијалектика :: Дијалектика :: Дијалектика-форум-
Отиди до: