Дијалектика

www.dijalektika-dd.tk
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share
 

 Скинови за Оружја

Go down 
АвторПорака
Xkyer
Админ
Админ
Xkyer

Male
Број на мислења : 404
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Скинови за Оружја Empty
ПишувањеПредмет: Скинови за Оружја   Скинови за Оружја Icon_minitimeСаб Апр 19, 2008 9:07 pm

Јас користам скинови мн е топ
Можете да симнете од http://www.counter-strike-dl.com/cs-skins.html
Ако имете некој проблем со симнувањето ПИШЕТЕ
Вратете се на почетокот Go down
http://dijalektika.macedonianforum.net
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

Скинови за Оружја Empty
ПишувањеПредмет: Re: Скинови за Оружја   Скинови за Оружја Icon_minitimeСаб Мај 03, 2008 4:11 pm

Да да многу јаки скинови има...Дури прават да мислиш дека оружејето ти е појако Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Xkyer
Админ
Админ
Xkyer

Male
Број на мислења : 404
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Скинови за Оружја Empty
ПишувањеПредмет: Re: Скинови за Оружја   Скинови за Оружја Icon_minitimeСаб Мај 03, 2008 4:17 pm

ама само мислиш Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://dijalektika.macedonianforum.net
MaheR

MaheR

Male
Број на мислења : 164
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

Скинови за Оружја Empty
ПишувањеПредмет: Re: Скинови за Оружја   Скинови за Оружја Icon_minitimeСаб Мај 03, 2008 11:36 pm

Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

Скинови за Оружја Empty
ПишувањеПредмет: Re: Скинови за Оружја   Скинови за Оружја Icon_minitimeНед Мај 04, 2008 1:18 am

Да... Ко на пример чафката... Иам еден скин мн е топ и сеа со чафката парче праам Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

Скинови за Оружја Empty
ПишувањеПредмет: Re: Скинови за Оружја   Скинови за Оружја Icon_minitimeНед Мај 04, 2008 1:18 am

(за чафката скин иам не за друго) geek
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Скинови за Оружја Empty
ПишувањеПредмет: Re: Скинови за Оружја   Скинови за Оружја Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Скинови за Оружја
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Дијалектика :: Дијалектика :: Игри :: Counter Strike-
Отиди до: