Дијалектика

www.dijalektika-dd.tk
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share
 

 Од овде можете да ја симнете CS 1.6

Go down 
АвторПорака
Xkyer
Админ
Админ
Xkyer

Male
Број на мислења : 404
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Од овде можете да ја симнете CS 1.6 Empty
ПишувањеПредмет: Од овде можете да ја симнете CS 1.6   Од овде можете да ја симнете CS 1.6 Icon_minitimeСаб Апр 19, 2008 9:08 pm

Eве линк од каде што можете да ја симнете CS 1.6
ftp://ftp.vsi.ru/pub/custom/game/cs/CounterStrike_1.6_from_VSI_Version_1.02.exe
Вратете се на почетокот Go down
http://dijalektika.macedonianforum.net
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

Од овде можете да ја симнете CS 1.6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Од овде можете да ја симнете CS 1.6   Од овде можете да ја симнете CS 1.6 Icon_minitimeСаб Мај 03, 2008 4:12 pm

Мислам дека ова ке помогне на многу што сакаат да играат а неможат Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
 
Од овде можете да ја симнете CS 1.6
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Дијалектика :: Дијалектика :: Игри :: Counter Strike-
Отиди до: