Дијалектика

www.dijalektika-dd.tk
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share
 

 Претставете го вашиот клан

Go down 
АвторПорака
Xkyer
Админ
Админ
Xkyer

Male
Број на мислења : 404
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Претставете го вашиот клан Empty
ПишувањеПредмет: Претставете го вашиот клан   Претставете го вашиот клан Icon_minitimeСаб Апр 19, 2008 9:10 pm

Тука да го претставите вашиот клан.

Мојот клан е:
WeMakeTheRulezz | Fuck Hack
WeMakeTheRulezz | Xkyer
WeMakeTheRulezz | Skajter
WeMakeTheRulezz | Unkown Player
WeMakeTheRulezz | Maher
WeMakeTheRulezz | No_Fear

Кој сака CW нека контактира со Fuck Hack
Вратете се на почетокот Go down
http://dijalektika.macedonianforum.net
MaheR

MaheR

Male
Број на мислења : 164
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

Претставете го вашиот клан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Претставете го вашиот клан   Претставете го вашиот клан Icon_minitimeНед Апр 20, 2008 3:38 pm

Мене требало прв да ме ставиш. Ако си идел по јачина Very Happy
WeMakeTheRulezz
Вратете се на почетокот Go down
S.T.A.L.K.E.R.

S.T.A.L.K.E.R.

Број на мислења : 6
Registration date : 2008-04-20

Претставете го вашиот клан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Претставете го вашиот клан   Претставете го вашиот клан Icon_minitimeНед Апр 20, 2008 11:42 pm

Нашиот клан:
MeetYourMakers >> RazzR'mp3
MeetYourMakers >> glextRa.
MeetYourMakers >> MAXOMAFIA
MeetYourMakers >>
MeetYourMakers >> VOLK
MeetYourMakers >> adrius
има и уште многу резерви али ме мрзи да ги пишубам ( и на некои никпвите не им ги знам Smile )
Вратете се на почетокот Go down
Qu1CkK^

Qu1CkK^

Male
Број на мислења : 1
Местолокација : Скопје-Ченто
Registration date : 2008-04-21

Претставете го вашиот клан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Претставете го вашиот клан   Претставете го вашиот клан Icon_minitimeПон Апр 21, 2008 9:02 pm

[VzV] Qu1cKk^ | fsa
[VzV] Solitary | fsa
[vzV] AssAsiAn |fsa
[VzV] ZMAJ | fsa
[VzV] Lill Santa | fsa
......................
JBG ne mi yeknuva na drugite....Wink
Вратете се на почетокот Go down
MaheR

MaheR

Male
Број на мислења : 164
Age : 26
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

Претставете го вашиот клан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Претставете го вашиот клан   Претставете го вашиот клан Icon_minitimeСре Апр 23, 2008 7:23 pm

абе сталкер кога сакате кланска?
Вратете се на почетокот Go down
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

Претставете го вашиот клан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Претставете го вашиот клан   Претставете го вашиот клан Icon_minitimeСаб Мај 03, 2008 4:06 pm

Еееееее ја порано имав клан ама си стаив ггц и све се усра Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Претставете го вашиот клан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Претставете го вашиот клан   Претставете го вашиот клан Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Претставете го вашиот клан
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Дијалектика :: Дијалектика :: Игри :: Counter Strike-
Отиди до: