Дијалектика
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Дијалектика

www.dijalektika-dd.tk
 
HomeHome  БарајБарај  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

 

 Продолжи ја мислата

Go down 
+5
Zuti
S.T.A.L.K.E.R.
Џигер
MaheR
Xkyer
9 posters
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Xkyer
Админ
Админ
Xkyer


Male
Број на мислења : 404
Age : 31
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Продолжи ја мислата Empty
ПишувањеПредмет: Продолжи ја мислата   Продолжи ја мислата Icon_minitimeСре Апр 16, 2008 3:25 pm

Си бил... (без глупости)


страна 2


Последната промена е направена од Xkyer на Нед Мај 04, 2008 1:40 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
https://dijalektika.macedonianforum.net
MaheR

MaheR


Male
Број на мислења : 164
Age : 30
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

Продолжи ја мислата Empty
ПишувањеПредмет: Re: Продолжи ја мислата   Продолжи ја мислата Icon_minitimeНед Апр 20, 2008 4:07 am

си бил еден човек...
Вратете се на почетокот Go down
Џигер

Џигер


Male
Број на мислења : 5
Age : 31
Местолокација : дома
Registration date : 2008-04-20

Продолжи ја мислата Empty
ПишувањеПредмет: Re: Продолжи ја мислата   Продолжи ја мислата Icon_minitimeНед Апр 20, 2008 2:52 pm

Си бил еден човек без глупости...(хаха)
Вратете се на почетокот Go down
Xkyer
Админ
Админ
Xkyer


Male
Број на мислења : 404
Age : 31
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Продолжи ја мислата Empty
ПишувањеПредмет: Re: Продолжи ја мислата   Продолжи ја мислата Icon_minitimeНед Апр 20, 2008 9:00 pm

Си бил еден човек без глупости и тој.........
Вратете се на почетокот Go down
https://dijalektika.macedonianforum.net
S.T.A.L.K.E.R.

S.T.A.L.K.E.R.


Број на мислења : 6
Registration date : 2008-04-20

Продолжи ја мислата Empty
ПишувањеПредмет: Re: Продолжи ја мислата   Продолжи ја мислата Icon_minitimeНед Апр 20, 2008 11:48 pm

Си бил еден човек без глупости и тој отишол во WC.....
Вратете се на почетокот Go down
Zuti

Zuti


Male
Број на мислења : 35
Age : 29
Местолокација : skopje
Registration date : 2008-04-23

Продолжи ја мислата Empty
ПишувањеПредмет: Re: Продолжи ја мислата   Продолжи ја мислата Icon_minitimeСре Апр 23, 2008 2:46 pm

Си бил еден човек без глупости и тој отишол во WC и му....
Вратете се на почетокот Go down
MaheR

MaheR


Male
Број на мислења : 164
Age : 30
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

Продолжи ја мислата Empty
ПишувањеПредмет: Re: Продолжи ја мислата   Продолжи ја мислата Icon_minitimeСре Апр 23, 2008 7:15 pm

Си бил еден човек без глупости и тој отишол во WC и му се скршила шољата...
Вратете се на почетокот Go down
Neno
Модератор
Модератор
Neno


Male
Број на мислења : 179
Age : 31
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Продолжи ја мислата Empty
ПишувањеПредмет: Re: Продолжи ја мислата   Продолжи ја мислата Icon_minitimeСре Апр 23, 2008 7:26 pm

Си бил еден човек без глупости и тој отишол во WC и му се скршила шољата и тој се...
Вратете се на почетокот Go down
Xkyer
Админ
Админ
Xkyer


Male
Број на мислења : 404
Age : 31
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Продолжи ја мислата Empty
ПишувањеПредмет: Re: Продолжи ја мислата   Продолжи ја мислата Icon_minitimeЧет Апр 24, 2008 3:33 pm

Си бил еден човек без глупости и тој отишол во WC и му се скршила шољата и тој се помочал во....
Вратете се на почетокот Go down
https://dijalektika.macedonianforum.net
MaheR

MaheR


Male
Број на мислења : 164
Age : 30
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

Продолжи ја мислата Empty
ПишувањеПредмет: Re: Продолжи ја мислата   Продолжи ја мислата Icon_minitimeЧет Апр 24, 2008 4:17 pm

Си бил еден човек без глупости и тој отишол во WC и му се скршила шољата и тој се помочал во гаќи а уствари човекот не носел гаќи и...
Вратете се на почетокот Go down
Xkyer
Админ
Админ
Xkyer


Male
Број на мислења : 404
Age : 31
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Продолжи ја мислата Empty
ПишувањеПредмет: Re: Продолжи ја мислата   Продолжи ја мислата Icon_minitimeЧет Апр 24, 2008 10:08 pm

Си бил еден човек без глупости и тој отишол во WC и му се скршила шољата и тој се помочал во гаќи а уствари човекот не носел гаќи и плачел затоа што тој......
Вратете се на почетокот Go down
https://dijalektika.macedonianforum.net
MaheR

MaheR


Male
Број на мислења : 164
Age : 30
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

Продолжи ја мислата Empty
ПишувањеПредмет: Re: Продолжи ја мислата   Продолжи ја мислата Icon_minitimeПет Апр 25, 2008 12:16 am

Си бил еден човек без глупости и тој отишол во WC и му се скршила шољата и тој се помочал во гаќи а уствари човекот не носел гаќи и плачел затоа што тој точакот што го имал во гаража...
Вратете се на почетокот Go down
Neno
Модератор
Модератор
Neno


Male
Број на мислења : 179
Age : 31
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Продолжи ја мислата Empty
ПишувањеПредмет: Re: Продолжи ја мислата   Продолжи ја мислата Icon_minitimeПет Апр 25, 2008 3:37 pm

Си бил еден човек без глупости и тој отишол во WC и му се скршила шољата и тој се помочал во гаќи а уствари човекот не носел гаќи и плачел затоа што тој точакот што го имал во гаража му го украле и ...
Вратете се на почетокот Go down
MaheR

MaheR


Male
Број на мислења : 164
Age : 30
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

Продолжи ја мислата Empty
ПишувањеПредмет: Re: Продолжи ја мислата   Продолжи ја мислата Icon_minitimeПет Апр 25, 2008 7:03 pm

Си бил еден човек без глупости и тој отишол во WC и му се скршила шољата и тој се помочал во гаќи а уствари човекот не носел гаќи и плачел затоа што тој точакот што го имал во гаража му го украле и надвор заврнало дожд...
Вратете се на почетокот Go down
Xkyer
Админ
Админ
Xkyer


Male
Број на мислења : 404
Age : 31
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Продолжи ја мислата Empty
ПишувањеПредмет: Re: Продолжи ја мислата   Продолжи ја мислата Icon_minitimeСаб Апр 26, 2008 12:44 pm

Си бил еден човек без глупости и тој отишол во WC и му се скршила шољата и тој се помочал во гаќи а уствари човекот не носел гаќи и плачел затоа што тој точакот што го имал во гаража му го украле и надвор заврнало дожд а тој не носел...
Вратете се на почетокот Go down
https://dijalektika.macedonianforum.net
MaheR

MaheR


Male
Број на мислења : 164
Age : 30
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

Продолжи ја мислата Empty
ПишувањеПредмет: Re: Продолжи ја мислата   Продолжи ја мислата Icon_minitimeСаб Апр 26, 2008 12:56 pm

Си бил еден човек без глупости и тој отишол во WC и му се скршила шољата и тој се помочал во гаќи а уствари човекот не носел гаќи и плачел затоа што тој точакот што го имал во гаража му го украле и надвор заврнало дожд а тој не носел чадор и се напраил жива вода и...
Вратете се на почетокот Go down
MaD VuK

MaD VuK


Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

Продолжи ја мислата Empty
ПишувањеПредмет: Re: Продолжи ја мислата   Продолжи ја мислата Icon_minitimeСаб Мај 03, 2008 5:11 pm

Си бил еден човек без глупости и тој отишол во WC и му се скршила шољата и тој се помочал во гаќи а уствари човекот не носел гаќи и плачел затоа што тој точакот што го имал во гаража му го украле и надвор заврнало дожд а тој не носел чадор и се напраил жива вода и си рекол ај да се пресоблечам и...
Вратете се на почетокот Go down
MaheR

MaheR


Male
Број на мислења : 164
Age : 30
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

Продолжи ја мислата Empty
ПишувањеПредмет: Re: Продолжи ја мислата   Продолжи ја мислата Icon_minitimeСаб Мај 03, 2008 11:45 pm

Си бил еден човек без глупости и тој отишол во WC и му се скршила шољата и тој се помочал во гаќи а уствари човекот не носел гаќи и плачел затоа што тој точакот што го имал во гаража му го украле и надвор заврнало дожд а тој не носел чадор и се напраил жива вода и си рекол ај да се пресоблечам и да земам да јадам нешто...
Вратете се на почетокот Go down
MaD VuK

MaD VuK


Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

Продолжи ја мислата Empty
ПишувањеПредмет: Re: Продолжи ја мислата   Продолжи ја мислата Icon_minitimeНед Мај 04, 2008 1:22 am

Си бил еден човек без глупости и тој отишол во WC и му се скршила шољата и тој се помочал во гаќи а уствари човекот не носел гаќи и плачел затоа што тој точакот што го имал во гаража му го украле и надвор заврнало дожд а тој не носел чадор и се напраил жива вода и си рекол ај да се пресоблечам и да земам да јадам нешто ама и да се онодам тоест...
Вратете се на почетокот Go down
Sase

Sase


Male
Број на мислења : 31
Age : 31
Местолокација : sase_tkd@live.com
Registration date : 2008-04-19

Продолжи ја мислата Empty
ПишувањеПредмет: Re: Продолжи ја мислата   Продолжи ја мислата Icon_minitimeНед Мај 04, 2008 1:35 am

Си бил еден човек без глупости и тој отишол во WC и му се скршила шољата и тој се помочал во гаќи а уствари човекот не носел гаќи и плачел затоа што тој точакот што го имал во гаража му го украле и надвор заврнало дожд а тој не носел чадор и се напраил жива вода и си рекол ај да се пресоблечам и да земам да јадам нешто ама и да се онодам тоест и да стави гаки ..............
Вратете се на почетокот Go down
Xkyer
Админ
Админ
Xkyer


Male
Број на мислења : 404
Age : 31
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Продолжи ја мислата Empty
ПишувањеПредмет: Re: Продолжи ја мислата   Продолжи ја мислата Icon_minitimeНед Мај 04, 2008 1:40 am

Си бил еден човек без глупости и тој отишол во WC и му се скршила шољата и тој се помочал во гаќи а уствари човекот не носел гаќи и плачел затоа што тој точакот што го имал во гаража му го украле и надвор заврнало дожд а тој не носел чадор и се напраил жива вода и си рекол ај да се пресоблечам и да земам да јадам нешто ама и да се онодам тоест и да стави гаки , но заборавил да стави гаки па затоа...........
Вратете се на почетокот Go down
https://dijalektika.macedonianforum.net
MaheR

MaheR


Male
Број на мислења : 164
Age : 30
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

Продолжи ја мислата Empty
ПишувањеПредмет: Re: Продолжи ја мислата   Продолжи ја мислата Icon_minitimeНед Мај 04, 2008 12:08 pm

Си бил еден човек без глупости и тој отишол во WC и му се скршила шољата и тој се помочал во гаќи а уствари човекот не носел гаќи и плачел затоа што тој точакот што го имал во гаража му го украле и надвор заврнало дожд а тој не носел чадор и се напраил жива вода и си рекол ај да се пресоблечам и да земам да јадам нешто ама и да се онодам тоест и да стави гаки , но заборавил да стави гаки па затоа отишол...
Вратете се на почетокот Go down
MaD VuK

MaD VuK


Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

Продолжи ја мислата Empty
ПишувањеПредмет: Re: Продолжи ја мислата   Продолжи ја мислата Icon_minitimeНед Мај 04, 2008 1:35 pm

Си бил еден човек без глупости и тој отишол во WC и му се скршила шољата и тој се помочал во гаќи а уствари човекот не носел гаќи и плачел затоа што тој точакот што го имал во гаража му го украле и надвор заврнало дожд а тој не носел чадор и се напраил жива вода и си рекол ај да се пресоблечам и да земам да јадам нешто ама и да се онодам тоест и да стави гаки , но заборавил да стави гаки па затоа отишол да си купи гаки...
Вратете се на почетокот Go down
Xkyer
Админ
Админ
Xkyer


Male
Број на мислења : 404
Age : 31
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Продолжи ја мислата Empty
ПишувањеПредмет: Re: Продолжи ја мислата   Продолжи ја мислата Icon_minitimeНед Мај 04, 2008 3:01 pm

Си бил еден човек без глупости и тој отишол во WC и му се скршила шољата и тој се помочал во гаќи а уствари човекот не носел гаќи и плачел затоа што тој точакот што го имал во гаража му го украле и надвор заврнало дожд а тој не носел чадор и се напраил жива вода и си рекол ај да се пресоблечам и да земам да јадам нешто ама и да се онодам тоест и да стави гаки , но заборавил да стави гаки па затоа отишол да си купи гаки но немало број па .....
Вратете се на почетокот Go down
https://dijalektika.macedonianforum.net
MaheR

MaheR


Male
Број на мислења : 164
Age : 30
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

Продолжи ја мислата Empty
ПишувањеПредмет: Re: Продолжи ја мислата   Продолжи ја мислата Icon_minitimeНед Мај 04, 2008 3:37 pm

Си бил еден човек без глупости и тој отишол во WC и му се скршила шољата и тој се помочал во гаќи а уствари човекот не носел гаќи и плачел затоа што тој точакот што го имал во гаража му го украле и надвор заврнало дожд а тој не носел чадор и се напраил жива вода и си рекол ај да се пресоблечам и да земам да јадам нешто ама и да се онодам тоест и да стави гаки , но заборавил да стави гаки па затоа отишол да си купи гаки но немало број па си земал едни боксерици и...
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Продолжи ја мислата Empty
ПишувањеПредмет: Re: Продолжи ја мислата   Продолжи ја мислата Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Продолжи ја мислата
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Дијалектика :: Дијалектика :: Забава-
Отиди до: