Дијалектика
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Дијалектика

www.dijalektika-dd.tk
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

 

 Местени утакмици

Go down 
4 posters
АвторПорака
The Rocket
Модератор
Модератор


Број на мислења : 9
Registration date : 2008-04-21

Местени утакмици Empty
ПишувањеПредмет: Местени утакмици   Местени утакмици Icon_minitimeСре Апр 23, 2008 12:18 am

Секој ден ке има по една сингл утакмица
Вратете се на почетокот Go down
The Rocket
Модератор
Модератор


Број на мислења : 9
Registration date : 2008-04-21

Местени утакмици Empty
ПишувањеПредмет: Re: Местени утакмици   Местени утакмици Icon_minitimeСре Апр 23, 2008 8:58 pm

Денесна сингл утакмица е
Тау Керамика - Памеса Валенсија 1 со хендикеп -7
Вратете се на почетокот Go down
MaheR

MaheR

Male
Број на мислења : 164
Age : 27
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

Местени утакмици Empty
ПишувањеПредмет: Re: Местени утакмици   Местени утакмици Icon_minitimeСре Апр 23, 2008 10:47 pm

ако не испадне 1 ке ве тужам Smile
Вратете се на почетокот Go down
MaheR

MaheR

Male
Број на мислења : 164
Age : 27
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

Местени утакмици Empty
ПишувањеПредмет: Re: Местени утакмици   Местени утакмици Icon_minitimeСре Апр 23, 2008 10:56 pm

абе ако сакате сигурни типувања прашајте некој со знае Smile на пр мене Smile
AEK - Panionios 1
Секој ден ке ви давам по некоја сингл утакмица (ако можам се разбираSmile)
Вратете се на почетокот Go down
MaheR

MaheR

Male
Број на мислења : 164
Age : 27
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

Местени утакмици Empty
ПишувањеПредмет: Re: Местени утакмици   Местени утакмици Icon_minitimeСре Апр 23, 2008 11:02 pm

aaaa? видовте дека испадна 1 АЕК - Паниониос 1 ? 5 - 0 заврши псссссс... абе вие слусајте го батоWink
Вратете се на почетокот Go down
Neno
Модератор
Модератор
Neno

Male
Број на мислења : 179
Age : 29
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Местени утакмици Empty
ПишувањеПредмет: Re: Местени утакмици   Местени утакмици Icon_minitimeСре Апр 23, 2008 11:20 pm

Абе ја кажав дека барса - манчестер хР само ја утнав Ливерул - Челзи ама нема врска. Very Happy lol!
Вратете се на почетокот Go down
Neno
Модератор
Модератор
Neno

Male
Број на мислења : 179
Age : 29
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Местени утакмици Empty
ПишувањеПредмет: Re: Местени утакмици   Местени утакмици Icon_minitimeСре Апр 23, 2008 11:21 pm

а колку беше коефициент за Аек. Ако мозе да знам
Вратете се на почетокот Go down
The Rocket
Модератор
Модератор


Број на мислења : 9
Registration date : 2008-04-21

Местени утакмици Empty
ПишувањеПредмет: Re: Местени утакмици   Местени утакмици Icon_minitimeСре Апр 23, 2008 11:39 pm

Тау Керамика - Памеса Валенсија 91-73
Вратете се на почетокот Go down
The Rocket
Модератор
Модератор


Број на мислења : 9
Registration date : 2008-04-21

Местени утакмици Empty
ПишувањеПредмет: Re: Местени утакмици   Местени утакмици Icon_minitimeЧет Апр 24, 2008 12:12 pm

За денес сингл утакмица е
Ла Догерс-Аризона 1 1,70
бејзбол
Вратете се на почетокот Go down
MaheR

MaheR

Male
Број на мислења : 164
Age : 27
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

Местени утакмици Empty
ПишувањеПредмет: Re: Местени утакмици   Местени утакмици Icon_minitimeПет Апр 25, 2008 8:50 pm

сега за жал не можам да ви кажам утакмици до вторник. Sad во Струга сум Very Happy во пон ке дојдам и ке ви казам неколку утакмици Smile
Вратете се на почетокот Go down
The Rocket
Модератор
Модератор


Број на мислења : 9
Registration date : 2008-04-21

Местени утакмици Empty
ПишувањеПредмет: Re: Местени утакмици   Местени утакмици Icon_minitimeСаб Апр 26, 2008 11:41 am

За сабота местена утакмица
Нафтовик-тавриа 1 2,60
Вратете се на почетокот Go down
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

Местени утакмици Empty
ПишувањеПредмет: Re: Местени утакмици   Местени утакмици Icon_minitimeСаб Мај 03, 2008 2:03 am

Бре бре коцкари за лечењееееееееееееееее Very Happy Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Местени утакмици Empty
ПишувањеПредмет: Re: Местени утакмици   Местени утакмици Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Местени утакмици
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Дијалектика :: Дијалектика :: За сите "коцкари"-
Отиди до: