Дијалектика
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Дијалектика

www.dijalektika-dd.tk
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

 

 Турнири

Go down 
АвторПорака
The Rocket
Модератор
Модератор


Број на мислења : 9
Registration date : 2008-04-21

Турнири Empty
ПишувањеПредмет: Турнири   Турнири Icon_minitimeСре Апр 23, 2008 12:22 am

Моментален турнир е Монте Карло.Се игра на земја. Се игра од 21-27 април.Прв носител е Рафаел Надал
Вратете се на почетокот Go down
 
Турнири
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Дијалектика :: Дијалектика :: Спорт :: Тенис-
Отиди до: