Дијалектика
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Дијалектика

www.dijalektika-dd.tk
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

 

 Што мислите кој ке играат во ФИНАЛЕТО на Лигата на Шампионите?

Go down 
+3
MaheR
Sase
Neno
7 posters
АвторПорака
Neno
Модератор
Модератор
Neno

Male
Број на мислења : 179
Age : 29
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Што мислите кој ке играат во ФИНАЛЕТО на Лигата на Шампионите? Empty
ПишувањеПредмет: Што мислите кој ке играат во ФИНАЛЕТО на Лигата на Шампионите?   Што мислите кој ке играат во ФИНАЛЕТО на Лигата на Шампионите? Icon_minitimeСре Апр 23, 2008 3:55 pm

ЈА мислам дека ке играат:
Chelsea - Manchester
Што мислите вие? Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sase

Sase

Male
Број на мислења : 31
Age : 29
Местолокација : sase_tkd@live.com
Registration date : 2008-04-19

Што мислите кој ке играат во ФИНАЛЕТО на Лигата на Шампионите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите кој ке играат во ФИНАЛЕТО на Лигата на Шампионите?   Што мислите кој ке играат во ФИНАЛЕТО на Лигата на Шампионите? Icon_minitimeСре Апр 23, 2008 6:24 pm

LIverpul-Barsa
Вратете се на почетокот Go down
MaheR

MaheR

Male
Број на мислења : 164
Age : 27
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

Што мислите кој ке играат во ФИНАЛЕТО на Лигата на Шампионите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите кој ке играат во ФИНАЛЕТО на Лигата на Шампионите?   Што мислите кој ке играат во ФИНАЛЕТО на Лигата на Шампионите? Icon_minitimeСре Апр 23, 2008 7:37 pm

Liverpool - Manchester


Последната промена е направена од MaheR на Сре Апр 23, 2008 10:45 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Neno
Модератор
Модератор
Neno

Male
Број на мислења : 179
Age : 29
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Што мислите кој ке играат во ФИНАЛЕТО на Лигата на Шампионите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите кој ке играат во ФИНАЛЕТО на Лигата на Шампионите?   Што мислите кој ке играат во ФИНАЛЕТО на Лигата на Шампионите? Icon_minitimeСре Апр 23, 2008 8:16 pm

Абе Maher како мозе да играат Барса - Манчестер кога они играат во полуфинале.
Вратете се на почетокот Go down
Zuti

Zuti

Male
Број на мислења : 35
Age : 26
Местолокација : skopje
Registration date : 2008-04-23

Што мислите кој ке играат во ФИНАЛЕТО на Лигата на Шампионите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите кој ке играат во ФИНАЛЕТО на Лигата на Шампионите?   Што мислите кој ке играат во ФИНАЛЕТО на Лигата на Шампионите? Icon_minitimeПет Апр 25, 2008 10:36 am

БАРСА-ЛИВЕРПООЛ
Вратете се на почетокот Go down
Neno
Модератор
Модератор
Neno

Male
Број на мислења : 179
Age : 29
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Што мислите кој ке играат во ФИНАЛЕТО на Лигата на Шампионите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите кој ке играат во ФИНАЛЕТО на Лигата на Шампионите?   Што мислите кој ке играат во ФИНАЛЕТО на Лигата на Шампионите? Icon_minitimeПет Мај 02, 2008 5:38 pm

Абе ви реков кој ке играат во финале вие ливеруп ама не е така. Челзи - Манчестер сеа Челзи ке го јаде Very Happy cheers
Вратете се на почетокот Go down
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

Што мислите кој ке играат во ФИНАЛЕТО на Лигата на Шампионите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите кој ке играат во ФИНАЛЕТО на Лигата на Шампионите?   Што мислите кој ке играат во ФИНАЛЕТО на Лигата на Шампионите? Icon_minitimeСаб Мај 03, 2008 4:35 pm

Манчестер се шампиони ама незнам ни 5 играчи од кај нив lol!
Вратете се на почетокот Go down
Zuti

Zuti

Male
Број на мислења : 35
Age : 26
Местолокација : skopje
Registration date : 2008-04-23

Што мислите кој ке играат во ФИНАЛЕТО на Лигата на Шампионите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите кој ке играат во ФИНАЛЕТО на Лигата на Шампионите?   Што мислите кој ке играат во ФИНАЛЕТО на Лигата на Шампионите? Icon_minitimeСаб Мај 03, 2008 5:22 pm

Челзи зима оваа година 1000 %%%%%%%
Вратете се на почетокот Go down
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

Што мислите кој ке играат во ФИНАЛЕТО на Лигата на Шампионите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите кој ке играат во ФИНАЛЕТО на Лигата на Шампионите?   Што мислите кој ке играат во ФИНАЛЕТО на Лигата на Шампионите? Icon_minitimeВто Мај 06, 2008 6:07 pm

Аааа да бе Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Xkyer
Админ
Админ
Xkyer

Male
Број на мислења : 404
Age : 28
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-16

Што мислите кој ке играат во ФИНАЛЕТО на Лигата на Шампионите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите кој ке играат во ФИНАЛЕТО на Лигата на Шампионите?   Што мислите кој ке играат во ФИНАЛЕТО на Лигата на Шампионите? Icon_minitimeВто Мај 06, 2008 6:13 pm

И јас мислам така Челзи зима титула
се игра вво Москва АЛОоооооооооо
Вратете се на почетокот Go down
https://dijalektika.macedonianforum.net
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

Што мислите кој ке играат во ФИНАЛЕТО на Лигата на Шампионите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите кој ке играат во ФИНАЛЕТО на Лигата на Шампионите?   Што мислите кој ке играат во ФИНАЛЕТО на Лигата на Шампионите? Icon_minitimeВто Мај 06, 2008 6:16 pm

Манчестер ке земе бе лалалала нананана
Вратете се на почетокот Go down
Alex-Arsenal

Alex-Arsenal

Male
Број на мислења : 25
Age : 29
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

Што мислите кој ке играат во ФИНАЛЕТО на Лигата на Шампионите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите кој ке играат во ФИНАЛЕТО на Лигата на Шампионите?   Што мислите кој ке играат во ФИНАЛЕТО на Лигата на Шампионите? Icon_minitimeЧет Мај 08, 2008 11:29 pm

CHELZI КЕ ЗЕМЕ ЛИГА НА САМПИОНИ
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Што мислите кој ке играат во ФИНАЛЕТО на Лигата на Шампионите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите кој ке играат во ФИНАЛЕТО на Лигата на Шампионите?   Што мислите кој ке играат во ФИНАЛЕТО на Лигата на Шампионите? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Што мислите кој ке играат во ФИНАЛЕТО на Лигата на Шампионите?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Дијалектика :: Дијалектика :: Спорт-
Отиди до: