Дијалектика
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Дијалектика

www.dijalektika-dd.tk
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

 

 Протечени информации за LG Prada II телефонот

Go down 
2 posters
АвторПорака
MaheR

MaheR

Male
Број на мислења : 164
Age : 27
Местолокација : Скопје
Registration date : 2008-04-20

Протечени информации за LG Prada II телефонот Empty
ПишувањеПредмет: Протечени информации за LG Prada II телефонот   Протечени информации за LG Prada II телефонот Icon_minitimeВто Мај 06, 2008 12:04 am

Протечени информации за LG Prada II телефонот 170573lg-prada_II
Во Азија се појавија протечени информации за престојниот нов LG Prada телефон, кој на пазарот треба да се појави при крајот на оваа година.

LG Prada II е HSDPA телефон со 3-инчен WQVGA 400×240px дисплеј, 5MP камера, Wi-Fi, TV-out, Bluetooth, USB и лизгачка QWERTY тастатура, со која LG се откажал од целосно touch screen задоволство кај овој телефон.

Иако LG Prada II изгледа кул, сепак iPhone вниманието повторно го насочува кон себе со очекувањето на новиот модел со 3G и GPS подршка.

Протечени информации за LG Prada II телефонот 449995prada-phone
Вратете се на почетокот Go down
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

Протечени информации за LG Prada II телефонот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Протечени информации за LG Prada II телефонот   Протечени информации за LG Prada II телефонот Icon_minitimeВто Мај 06, 2008 12:26 am

Ама ке кошта Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
 
Протечени информации за LG Prada II телефонот
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Дијалектика :: Дијалектика :: Мобилни телефони-
Отиди до: