Дијалектика
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Дијалектика

www.dijalektika-dd.tk
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

 

 Кој ги изградил пирамидите?

Go down 
2 posters
АвторПорака
Fuck_Hack
Админ
Админ
Fuck_Hack

Број на мислења : 19
Registration date : 2008-04-19

Кој ги изградил пирамидите? Empty
ПишувањеПредмет: Кој ги изградил пирамидите?   Кој ги изградил пирамидите? Icon_minitimeСаб Мај 10, 2008 1:36 am

Па мое мислење е дека древните Еѓипќани ги изградиле, но како што изгледа голем број луѓе мислат дека дошле вонземјани и они ги изградиле... Па ова ми делува на интересна тема па повелете казете што мислите вие? И зошто така мислите?
Вратете се на почетокот Go down
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

Кој ги изградил пирамидите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој ги изградил пирамидите?   Кој ги изградил пирамидите? Icon_minitimeСаб Мај 10, 2008 5:51 pm

Јас мислам дека Еѓипќаните ги изградиле а и можно е да се изградени од вонземјани...
Може заедно ги граделе lol!
Вратете се на почетокот Go down
 
Кој ги изградил пирамидите?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Дијалектика :: Дијалектика :: Мистерии-
Отиди до: