Дијалектика
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Дијалектика

www.dijalektika-dd.tk
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

 

 !!!ИНТЕРЕСНО!!!

Go down 
2 posters
АвторПорака
MaD VuK

MaD VuK

Male
Број на мислења : 220
Registration date : 2008-04-20

!!!ИНТЕРЕСНО!!! Empty
ПишувањеПредмет: !!!ИНТЕРЕСНО!!!   !!!ИНТЕРЕСНО!!! Icon_minitimeСаб Мај 10, 2008 5:47 pm

Пример
Сакам Audi Q7
Ке добиеш Audi Q7 ама ке биде крадено и полицијата ке мисли дека ти си го украл.
Сакам нов телеффон.
Ке имаш нов телефон ама нема да работи( lol! )


Ме сфакате нели Smile
Вратете се на почетокот Go down
CeCo

CeCo

Број на мислења : 26
Registration date : 2008-05-16

!!!ИНТЕРЕСНО!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: !!!ИНТЕРЕСНО!!!   !!!ИНТЕРЕСНО!!! Icon_minitimeПет Мај 16, 2008 3:48 pm

FI4O ODMORI lol!
Вратете се на почетокот Go down
 
!!!ИНТЕРЕСНО!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Дијалектика :: Дијалектика :: Забава-
Отиди до: